5pcs 1 × 2 PLC Splitter SC UPC Micro Type Fiber Optic Mini Modul 900um Ftth Splitter SC UPC-Splitter-1 × 2 Fiber Opitc Splitter

kr141.02
Status: På lager
Send til en ven

Beskrivelse

Blockless Fiber PLC Splitter, Singlemode, 900µm Fiber, SC/APC-Stik

Planare kredsløb (PLC) splitter er en type af optisk power management enhed, der er fremstillet ved hjælp af silica optisk waveguide-teknologi til at distribuere optiske signaler fra det Centrale Kontor (CO) til flere forudsætning steder.

Blockless PLC splitter har stærkere fiber beskyttelse end bare fiber splitter, som er en miniaturisering resultat af kassette splitter.Det er hovedsagelig anvendes til forskellige sammenhæng og distribution af bokse eller skabe netværk.Produkt Detaljer Pakken Stil Mini Modul Konfiguration Type 1 × 2 1x4 1x8 1x16 Singlemode Fiber Type G. 657A1 Stik Type SC/APC Input/Output Fiber Diameter 900µm Input/Output Fiber Længde 1,5 m indskudstab ≤4.0 dB Return Loss ≥50dB Tab Ensartethed ≤0.6 dB Retningsbestemt ≥55 db Polarisering Afhængige Tab ≤0.2 dB Temperatur Afhængige Tab ≤0,5 dB Bølgelængde Afhængige Tab ≤0.3 dB Opererer Båndbredde 1260~1650nm Split Forholdet 50/50 Drift/Opbevaring Temperatur

-40~ + 85°C

Blockless PLC Splitter

1 × 2 PLC splitter, ensartet fordeling af optiske signal

Lille størrelse, med de splitter type af mini-modul, SC/APC-stik

Ideel til EPON, GPON, FTTH/FTTX netværk

  • Model-Nummer: plc splitter
  • Return Loss: Mere end 50dB
  • Fiber Diameter: 900um
  • Item Længde: 1.5m
  • Package stil: Stål Rør, Bare Fiber
  • WDL: Mindre end 0,3 dB
  • Mærke: UVR
  • Tab Ensartethed: Mindre end 0,6 dB
  • Fiber Længde: 1,5 M
  • Fiber Type: Singlemode G. 657A1
  • Temperatur Afhængige Tab: Mindre end 0.5 dB
  • Drift båndbredde: 1260~1650nm
  • Indskydningsdæmpning: Mindre end 4,0 dB
  • Kompatibel: Trendnet
  • PDL: Mindre end 0.2 dB
  • Stik Type: SC/UPC
  • Retningsvirkning: Mere end 55dB

Tags

Tags: hdmi quad-skærm, ethernet-plc, fiber holder, plc splitter 1x12, gcan, mellanox connectx, fiber optisk splitter, nordost odin, tp link cpl, plc rievtech.

Anmeldelser